EKSPERTIDE HINNANGUD

" Tüvirakud on meie kehade emarakud. Kui neid kahjustatakse, siis kõik teised rakud kehas, mis on neist tuletatud, ei ole terved ning võivad olla kahjulikud.
Iga päev me kaotame sadu tuhandeid naharakke ja me isegi ei tunne seda, kuid kohe kui on problem meie naha tüvirakkudega, me tunneme seda – problem ei kao ja ravi on vajalik.
Üks tüvirakkude saboteerijates on vabad radikaalid, mille vastu saab võidelda ainult antioksüdantidega"

DR. BIOL JANIS ANCANS
Bioanalüüsi meetodite labori juht, biloogia osakond, Läti Ülikool


"Vabad radikaalid on normaalne psühholoogiliste protsesside tulemus, aga ületootmine on põhjustatud ioniseerivast kiirgusest, suitsetamisest, UV-kiirgusest ja õhusaastest. Häiritud tasakaal vabade radikaalide ja antioksüdantide vahel kehas võib viia haigusteni, kaasarvatud onkoloogiliste probleemide arengul, sest lõpptulemus on rakkude geneetilise materjali kahjustused ja mutanteerunud rakkude formuleerumine. Vabade radikaalide ülekaal kehas on samuti vananemisprotsesside keskpunktiks."

JOLANTA OZOLA 

Arst ja toitumisspetsialist

"Peab rõhutama, et mõlemad on kõrge kontsentratsiooniga anti-aging kreemid, mis on ette nähtud nii igapäevaseks kui ka intensiivseks kasutamiseks. Kreemidel on head niisutavad omadused. See tähendab, et nahk on niisutatud terve päeva vältel ning kreemil on eriti pinguldav ehk tõstev efekt. Mõlemad kreemid on dermatoloogiliselt kontrollitud ning nende tõhusus on tõestatud innovatiivsete naha seisukorra diagnoosimise meetoditega. Kreemid, mille koostises on suur looduslikult aktiivsete antioksüdantide kontsentratsioon, on asendamatu abi naha seisukorra parandamiseks. Need sobivad igapäevaseks nahahoolduseks ja naha vananemise ennetamiseks, on taastava toimega päikesekahjustusega ja väsinud naha puhul. Tugev argument on see, et mõlema kreemi koostis on loodud nii, et neid saaks kasutada nii hommikul kui õhtul, tagades naha heaolu kogu ööpäeva jooksul.

„Veel soovin esile tuua selle, et kreemi aktiivsed ained soodustavad intensiivset naha regeneratsiooni ning haavade paranemist. Selle omaduse tõttu on kreem soovituslik mitte ainult naistele, vaid ka meestele, sest toode on nagu „kolm ühes“ – hooldav vananemisvastane kreem hommikuks ja õhtuks ning põletikuvastane toode peale raseerimist."

LAUMA VALEINE

Sertifitseeritud dermatoveneroloog, ilukliiniku 4. dimensija dermatoloog, Läti Dermatoveneroloogide Assotsiatsiooni, Läti Dermaskoopia Ühingu, Läti Esteetilise Laserkirurgia Assotsiatsiooni liige


UURINGUD

Astaksantiin vähendab silmade kurnatust

Arvuti kasutajate nägemine paraneb – see muutub teravamaks, pinge silmades ja kangus kaelas ning seljas vähenevad, silmad suudavad paremini fokusseerida erinevatele kaugustele! Tänapäeva inimesed veedavad umbes 45 tundi nädalas ekraani vaadates – olgu tegemist siis arvuti, televiisori või nutitelefoniga.
Loe lisaks